MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!
Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
Zamówienia specjalne

Zamówienia specjalne

Jeżeli spodobał Ci się któryś z naszych modeli ale na przykład chcesz zmienić jego kolor, chętnie pomożemy. Jesteśmy w stanie wykonać drobne zmiany w naszych modelach na zamówienie klienta, takie jak zmiana koloru, lub długości rękawa itp. W tym celu zalecamy użycie formularza kontaktowego lub wiadomość poprzez e-mail: office@gianluca.pl

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem zamówień specjalnych w regulaminie sklepu internetowego.

Regulamin zamówień specjalnych.

  1. Klient ma możliwość złożenia specjalnego zamówienia na Produkt u Sprzedawcy.
  2. W przypadku zainteresowania danym modelem Towaru można indywidualnie ustalić jego dodatkowe cechy, również te, które nie są dostępne przez system Sklepu internetowego np. (kolor, długość rękawów, brak kieszeni itp.). Propozycję zlecenia wykonania i sprzedaży
  3. Zamówienia produktu proszę składać na adres e-mail, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Dane kontaktowe podane w §15 Regulaminie Sklepu Internetowego.
  4. Produkty wykonane zgodnie ze specyfikacją Klienta w ramach usługi Zamówienia Specjalnego, jak np. kurtki, kożuchy, płaszcze nie są objęte prawem do odstąpienia od umowy na odległość, z zastrzeżeniem postanowień ust. 3.
  5. Klient składając zamówienie oświadcza, iż został poinformowana o braku możliwości zwrotu lub wymiany tej odzieży.
  6. Klient ma prawo odstąpić od złożonego i opłaconego Zamówienia Specjalnego wyłącznie w terminie 24 godzin od jego złożenia. Po tym terminie odstąpienie będzie niemożliwe.
  7. Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy sytuacji, w której GIAN LUCA rozpoczęła świadczenie usług krawieckich lub przystąpiła do wykonania Zamówienia Specjalnego za zgodą Klienta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Sklep internetowy Shoper.pl